Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дървото на влюбените

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Дървото на влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените Icon_minitimeПон Апр 12, 2010 5:17 pm

Тук идваха всички млади влюбени.Цялото дърво беше изписано с инициали.

Дървото на влюбените P1060262
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Дървото на влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 4:21 am

С Мат се бяхме разбрали да се срещнем в парка. Бях много щастлива,защото вече не можех да изтрая и ден без него. Не се бяхме виждали много тези дни,защото той беше зает. Едвам дочаках да стане 16:00. Чаках го на една от пейките. След малко се появи и аз ентусиазирано се затичах към него. Прегърнах го силно и след това го целунах. След малко той се отдръпна и ми каза:
-Хайде да отидем до дървото на влюбените.
-Окей.-съгласих се и хванати за ръце се отправихме натам.
Когато стигнахме,Мат извади едно джобно ножче и започна да пише инициалите ни. След малко на дървото беше изписано М+С,очертано в сърце. Той прибра ножчето и седнахме на земята.
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Дървото на влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 4:25 am

- Интересно се получи - засмя се Мат и погледна Селена. Тя също го гледаше. Той я целуна нежно.
- Разкажи ми как прекара свободното си време. - след малко започна той - Тези дни, докато ме нямаше..
Върнете се в началото Go down
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Дървото на влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 4:35 am

-Ами,честно казано ми беше малко скучно. Преди да свършим училище ми беше малко по-забавно,но после...За съжаление имах малък спор с Пейдж,но после излязохме на бар и всичко се оправи. Общо взето това е. Не съм правила нищо интересно.-разказах му аз.-Ти какво прави?
Зачаках отговора му мълчаливо.
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Дървото на влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 4:56 am

- Бях в Европа, на баскетболен лагер, който започна след края на училищния шампионат. Върнах се вчера и ми се иска да разнообразя малко.
- На мен също, не съм се забавлявала от одавна - допълни Селена и го погледна очакващо
- Да идем на дискотека? - предложи Мат спонтанно - Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Дървото на влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените Icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 2:51 am

Допадна ми идеята,защото отдавна не бях излизала. Веднага се съгласих.
-Супер идея. Да тръгваме тогава?-казах аз въпросително.
Мат ме хвана за ръката и тръгнахме към колата му. След като се качихме,той закара на някъде. Нямаше много дискотеки в Трий Хил,така че предположих къде отиваме,но си замълчах. Мат пусна радиото и от него зазвуча някакъв баскетболен мач. Не се и учудих. Баскетболът беше неговата мания. Както на мен мажоретсвото.
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Sponsored content





Дървото на влюбените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дървото на влюбените   Дървото на влюбените Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дървото на влюбените
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: В града :: Парка-
Идете на: