Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Люй Майсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 3:21 pm

Това е малката къщурка на Люк,с която той много се гордееше,защото бе купил със лични средства.

http://www.daznaeshkak.com/obj_images/pictures/f977b28ba39b6ac330d3142db7f44547.jpg -Спалня
http://www.deko-mebel.com/pictures/pic_big/products/0329201650.JPG -Кухня
http://www.doma.bg/files/pictures/1/1183.jpg -Всекидневна

Той тъкмо се бе нанесъл и бе изпекъл курабийки,ако някой дойде да му честити новата придобивка.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 5:52 pm

Денят беше приятен и се разхождах свободно по улиците.Бях чула,че близо до моята къща се нанася някакво момче.Беше ми любопитно и исках да се запозная с новия ми съсед.Но не знаех кога ще е удобно да го посетя.Минах през негова къща.Зачудих се дали да звънна на звънеца,но се страхувах да не нахалствам.
Без да мисля повече се запътих към врата и звъннах...
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:13 am

Аз се развълнувах,защото очаквах първия си готсенин.Взех веднага кошничката със сладки и без да се бавя повече отвоеих вратата.Щом отворих аз зърнах едно прекрасно момиче и малко се стаписах,но бързо се осъзнах:
-З-здравей-казвам й аз със леко притеснен глас.Усмихнах се любезно и продължих-Заповядайте в скромния ми дом и си вземете една,ако искате-като й подадох кошничката да си вземе.
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:30 am

Пейдж се разхождаше по улицата и още не можеше да повярва на успеха си в "Рай" предната вечер.Тъкмо тогава видя Рокси,която беше при новото момче,което тя се беше запътила да посети.Супер значи можеше да й каже за китарата.Тя се приближи и към тях и весело каза:
-Здравейте!
Върнете се в началото Go down
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:35 am

Аз съвсем се шашнах при появата на поредното прелестно момиче.Не бях свикнал да контактувам с другия пол и сега се притеснявах,а това си личеше до някъде.Побързах да посрещна новата си гостенка със сладки и любезното "Здравей,заповядай!" ,след което затворих вратата:
-Е,дами,какво мислите за моята барлока?!-попитах ги аз като се огледах с усмивка на лице,но бързо се фокусирах пак към гостенките си.
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:39 am

-Хубаво място. - каза Пейдж любезно.
Тя се обърна към Рокси:
-Хей,чух че си търсиш учител по китара.Ако искаш,аз мога да ти бъда.
Момичето кимна,но Блейк се сети,че не се е представила:
-Между другото аз съм Пейдж Блейк.
Върнете се в началото Go down
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:44 am

Изглежда от превъзбуда щом чух "уроци по китара" забравих да се представя,а веднага изтичах към съседната стая.Взех китарата си и се върнах бързо като им я показах със голяма усмивка на лицето:
-Люк Майсън-казах аз и им подадох рака.-Да ви покажа ли какво мога?-продължих като очевидно исках да се изфукам със уменията си във музиката.
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 1:56 am

Пейдж го погледна предизвикателно и каза:
-Давай да видим какво можеш.
После се настани и зачака.
Върнете се в началото Go down
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 2:03 am

Аз изпуках пръстите си,за да се приготвя и сложих ръце на китарата си.След това се зачудих какво да им извиря,но след това се сетих за любимото си парче на Блек Сабат,а именно Айрън Мен.Не вярвах гостенките ми да харесват хеви метъл,но знах че това ще им привлече вниманието.След кратко,изпълнено с притеснение,а и вълнение свирене на китарата спрях погледнах Пейдж,а след това и другото момиче в очите искайки да разбере дали им е харесало:
-Е...как беше,дами?-казах вълдушевено и зачаках с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 2:12 am

Пейдж нямаше как да не признае,че е добър,въпреки,че Блек Сабат не бяха особено по вкуса й.Тя пристъпи малко напред и каза:
-Браво.Добър си.Дори доста при това. - после се усмихна малко неловко и добави - Честно казано не го бях очаквала.Мислех,че си само въздух под налягане.
Реши,че е време и тя да покаже на какво е способна,но не й се искаше все още да им показва авторските си парчета,затова протегна ръка към китарата и каза:
-Може ли?
Момчето кимна и отвърна предизвикателно:
-Разбира се,нека видим ти какво можеш.
Тя взе китарата.Принципно не си изпукваше пръстите,както Люк направи,така че не мислеше да го прави за първи път.Тя засвири една лесна мелодия,която после се преплете с нотите на I love rock 'n' roll на Джоан Джет и момичето засвири и запя.Изпълнението й продължи около три минути,но тя не беше толкова притеснена.Все пак снощи беше направила нещо подобно пред около 50 човека и то непознати с изключение на Селена.
Накрая след,като свърши тя попита:
-Е,какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 2:40 am

Тази песен ми бе една от любимите и докато се наслаждавах на великолепното изпълнение на Пейдж,си я припявах.След като музикално надареното момиче приключи аз станах и й ръкоплясках,защото наистина беше много добра:
-Несравнимо!-само това можех да кажа след такова грандиозно изпълнение.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 4:52 am

И двете парчета ми харесаха много.Хиляди път си ги бях препявала,а сега ги чух от моите съседи Laughing
Наистина бяха много талантливи.Усмихнах им се и шеговито им казах:
-Хей музикални гении,комплексирахте ме.Толкова ме е яд,че и аз не мога да свираа. No .Трябва да ме научите.
След това се обърнах към Люк и му се представих:
-А между другото,аз съм Рокси Билсън.Много ми е приятно да се запознаем.Радвам се,че имам такъв съсед.Дано си тананикаш под душа,ще ми и приятно да те слушам.-веднага се засмях и добавих-и може да ми идваш на гости когато искаш.
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 5:07 am

-Люк Майсън-отвърнах аз на гостенката си като целунах любезно раката и с леко пресвиване на коленете.-Ако запея съседите ще избягат-продължих да говоря,като се засмях лекичко.-Пробвай да ни изсвириш нещичко,ако имаш желание-казах аз и седнах на дивана и зачаках отгова от момичато.
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 4:06 pm

Пейдж кимна и също каза:
-Да,давай Рокси.Знам,че можеш да танцуваш,сега да видим как си с китарата.
Рокси вдигна рамене сякаш се колебаеше,но Блейк продължи да я убеждава:
-Хайде де.Никой не се е родил научен. - след това тя добави малко по-загадъчно- пък и имам предчувствие за теб,че си талантлива.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 5:25 pm

Люк беше много любезен и нямаша как да му откажа.Пейдж също ми даде кураж и затова се съгласих:
-Ами добре!Ще се пробвам...-отвърнах колебливо аз.
Люк ми подаде китарата и аз се зачудих с какво да започна:
-Мисля да се пробвам с We will rock you на Queen-усмихнах им се и започнах.
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 8:06 pm

Люк беше във възторг след това нелошо изпълнение на другот момиче:
-Страхотна си!-само това можех да кажа след такова изпълнение.-Искате ли нещичко за пиене?-подсетих се да ги попитам,-Имам всякакъв алкохол,а ако искате имам и кафе,но можем и да излезем.-допълних аз.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 12:08 am

След като свърших с моето аматьорско изпълнение,Люк ни предложи нещо за пиене.Аз се спогледах с Пейдж,усмихнах се и отвърнах:
-С удоволствие!Имаш ли бира?-после добавих:
Само да не те задържаме?Ако имаш още работа около пренасянето може да ти помогнем.
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 1:00 am

Пейдж кимна и се приседини към Рокси:
-Разбира се,че можем да ти помогнем.А колкото до пиенето..няма да откажа една водка или пък,ако имаш необходимите съставки едно мохито.
Блейк после се обърна към Рокси:
-Къде си се научила да свириш така?Не мисля,че имаш нужда от кой знае какви уроци.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 1:15 am

След като Пейдж ме попита откъде съм се научила,аз се эасмях и отговорих:
-Ами,не точно съм се научила...приятели са ми показвали основните неща, пък и аэ имам голямо желание.Но се нуждая от няколко урока.
После се обърнах към Люк и го попитах:
-Люк,кажи нещо за теб.Как се озова в Три Хил?
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 1:23 am

Аз поднесох бира на Рокси,но за съжаление нямах купени съставки за мохито и поднесох водка на Пейдж:
-Заповядайте,дами!-казах любезно и взех една бира и за мен.-Наздраве!-продължих като се заслушах във въпросите на момичетата.-Не нямам нужда от помощ,а и днес няма да работя повече,а до колкото моята история това е дълга и отекчителна история.
Върнете се в началото Go down
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 6:30 pm

-Какво искате да правим?-попитах ги любезно след което отпих от бирата си.
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 4:21 am

Пейдж отпи от водката си и погледна другите двама.Какво можеха да правят дв момичета и едно момче с музикални способности.Разбира се!Те можеха да направят група:
-Хей,хора.Имам идея.
Рокси и Люк впериха любопитни погледи в нея ,а тя отчтливо попита:
-Искате ли да си направим група?
Тъкмо тогава телефонът на Пейдж иззвъня.Тя погледна.Имаше съобщение от Мат,в което той й казваше,че ще я чака в парка да се видят за малко.Момичето махна на другите и им каза,че след малко се връща.Не беше минал и час,когато Пейдж отново се върна при тях.Тя се усмихна все още очаквайки отговора на въпроса,който им беше задала по-рано.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeВто Юли 20, 2010 3:32 pm

След като Пейдж се върна и очакваше отговор,аз се засмях и казах:
-Да,идеята е чудесна,но аз не съм много добра.Но пък мога да взема няколко урока и да се упражнявам повече.
После погледнах към Люк и попитах:
-А ти какво мислиш,Люк??
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Люк Майсън

Люк Майсън


Брой мнения : 15
Join date : 13.07.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 1:14 am

Люк само се усмихна:
-Едва ли има човек,който да откаже да е в група със две прекрасни момичета-каза домакинът-А вие имате ли собствени инструменти или да отиваме на пазар?-продължи той.
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 1:38 am

-Аз нямам нищо...-казах разочаровано-и смятам,че ще е трудно да се организираме.
Но все пак може да помислим сериозно по въпроса.Може пък и да успеем.
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Къщата на Люй Майсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Люй Майсън   Къщата на Люй Майсън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Люй Майсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: В града :: Къщи-
Идете на: