Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Paige Blake's house

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 2:06 am

Къщата отвън

Paige Blake's house Private-house-lake-hollywood-6

Стаята на Пейдж

Paige Blake's house Cool-Teen-Room-Designs-by-Hulsta

Другата стая на Пейдж

Paige Blake's house Cool-Black-and-White-Boys-Teen-Room-Designs-by-Hulsta

Банята на Пейдж

Paige Blake's house A-guide-to-bathroom-design9

Банята на майка й

Paige Blake's house 3094814083_64df9f5a3e

Спалнята на майка й

Paige Blake's house Bedroom-interior-furniture

Всекидневна

Paige Blake's house 3

Кухня

Paige Blake's house Modern-pedini-kitchen-design-1

Градина

Paige Blake's house Rose-garden-arch
Върнете се в началото Go down
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 7:53 pm

Мат знаеше за пристигането на новата ученичка но в умилище нямаше възможността да се запознае с нея. Затова, когато по-късно минаваше наблизо, реши да отиде в къщата и. Звънна на вратата на луксозната къща и от там се показа Пейдж.
- Здрасти! Ти си Пейдж нали? Аз съм Мат Хъдсън. Нямахме възможността да се запознаем днес. Приятно ми е.
Мат беше необичайно учтив, но наскоро смяташе да се промени. Искаше да бъде добър с всички, и това беше чудесна възможност. Пейдж стоеше пред вратата с лека усмивка и му отговори..
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 8:02 pm

Пейдж си стоеше спокойно вкъщи след малката си разходка и се чудеше какво да прави.Все още не познаваше много хора тук.Тъкмо си мислеше да гледа някакъв филм когато на вратата се позвъни.Тя изключи телевизора и слезе долу.Отвори входната врата и там стоеше Мат - капитанът на баскетболния отбор.След малко той каза:
-Здрасти! Ти си Пейдж нали?Аз съм Мат Хъдсън.Нямахме възможността да се запознавм днес.Приятно ми е,
Момчето се усмихна,а момичето му отговори ведро:
-Да,аз съм Пейдж Блейк.И на мен ми е приятно.
Тя се зарадва ,че си е намерила компания и весело допълни:
-Влез,ако искаш.
Двамата отидоха във всекидневната.
Върнете се в началото Go down
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 8:25 pm

Мат влезе в просторната всекидневна, която беше модерно обзаведена и с хубав изглед към града.
- Имаш красива къща, Пейдж. - подхвърли той - Хубав изглед - Мат посочи широкия прозорец, през който се виждаше целия Трий Хил - малък, но красив.
Момчето седна, а Пейдж му предложи нещо за пиене. Двамата се заговориха.
- Как се казва градът, в който си живяла досега, Пейдж? - попита Мат заинтересован.
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 8:29 pm

"Градът?!" помисили си Пейдж..тя бе живяла навсякъде.Настани се срещу момчето и започна:
-Живяла съм на много места.Родена съм тук,но съм живяла в Чикаго,Ню Йорк,Джаксънвил,Финикс..и още други.
Момчето се усмихна,а Пейдж попита:
-А ти,винаги ли си живял тук?


Последната промяна е направена от Paige Blake на Съб Юни 05, 2010 8:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 8:33 pm

- Да. Откакто съм се родил все тук живея. Не си представям живота си на друго място. За разлика от теб. Сигурно е забавно, живяла си в половината държава, вероятно имаш куп различни приятели. Разбрах, че живееш само с майка си. Аз пък имам само баща. Или поне само с него живея. Но това е тема, която вероятно не е приятна и за двама ни. - Мат замълча замалко, докато подреди думите си. - С какво се занимаваш? Имам впредвид.. освен мажоретките, имаш ли друго занимание?
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeСъб Юни 05, 2010 8:32 pm

Пейдж малко се очуди откъде всички знаят толкова много за нея.Първо Рокси,която знаеше за музиката й,сега Мат,за баща й...Но това не беше толкова важно.Вярно,както Мат,вече беше отбелязал тя имаше доста приятели и винаги можеше да звънне на някой от тях,но беше много гадно,защото винаги,точно ,когато вече си намираше приятели се налагаше отново да заминат.Тази мисъл я натъжи и тя си пожела да не стане така и с Трии Хил,защото тук й харесваше.След малко Мат я разсея от мислите й,като попита с какво се занимава освен с мажоретките.Пейдж се замисли дали да му каже,но така или иначе повечето от учениците знаеха доста за нея:
-Ами,много обичам музиката.Мога да свиря на китара и пея,добре.Дори имам някои авторски песни.-тя се поколеба за секунда,но после попита-Искаш ли да ти изсвиря,някоя?
Върнете се в началото Go down
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeНед Юни 06, 2010 9:53 pm

- Би било чудесно! - Мат беше въодушевен от предложението, което му бе отправено. Чувстваше се някак си удобно в къщата на Пейдж. Влизаше в нея за първи път, но сякаш я бе посещавал често. Пейдж излезе замалко от стаята и след минута се върна с китарата си в ръце. Започна да свири мелодия. Мат слушаше с интерес, мелодията му харесваше много. Когато момичето започна да пее, той наистина се изненада много - Пейдж имаше страхотен глас. Като цяло Мат не беше най-големият почитател на музиката, но тази песен определено успя да го грабне.
- Страхотна е! - възкликна той когато песента свърши - Сигурно си има име, как се казва?
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 2:21 am

Пейдж се усмихна и каза:
-Радвам се,че ти харесва,но още си няма име..не е довършена,но когато е готова ти обещавам,че ще си първия,който ще я чуе.
-Няма да забравя,че си ми обещала.-пошегува се Мар
Блек остави китарата в калъфа й разсеяно и я подпря на един стол,а след това каза:
-Стига толкова за мен.Кажи ми нещо за себе си.Животът ти само баскетбол ли е?Би трябвало да има и нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 2:28 am

- Хм, нека помисля.. основно баскетбол. Голяма скука, нали? - Мат спря за секудна, после се усмихна. - Но мисля, че вече не е само това. - отново след кратка пауза, той продължи - Мисля, че има и момиче.. Не знам, трудно ми е да говоря за това.. Не ми се случва често, дажи може би никога не ми се е случвало. Често съм с момиче, послу друго, трето. Но сега се чувствам различно. Странно е, защото доскоро не сме били толкова близки, но се чувствам различно..
Мат погледна неуверено Пейдж, която се усмихна. Той се чудеше дали тя знае за кого става въпрос. Момичетата са толкова наясно с това. Може би вече се сещаше. Той помисли за това, което току що каза. По думите му личеше, че е влюбен. Така ли беше?
- Това е.. страхотно - отвърна Пейдж и разся мислите му..
Върнете се в началото Go down
Paige Blake

Paige Blake


Брой мнения : 50
Join date : 03.06.2010
Местожителство : Tree Hill

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 2:39 am

След кратка усмивка вече сериозно Пейдж каза:
-Знаеш ли Мат..правиш впечатление,че си хм,как да го кажа,доста надут и груб,но всъщност си приятно момче.
А доколкото момичето,в което той беше влюбен Блейк имаше подозрения,че това е Селена - капитанът на мажоретките.На Пейдж и се беше сторило,че двамата скришом се гледаха,но сега това нямше голямо-значение-това си бяха лично негови неща.Момичето погледна баскетболистът и разсеяно каза:
-Някакви предложения какво да правим сега?
Върнете се в началото Go down
Мат Хъдсън

Мат Хъдсън


Брой мнения : 37
Join date : 29.05.2010
Age : 30

Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitimeПон Юни 07, 2010 2:49 am

- Да излезем... ако си свободна? - Думите на Мат излезнаха мигновено от устата му, но той вече имаше идея какво да правят. - Хрумна ми идея - въодушевено каза той. Умееш ли да играеш баскет? Едно в едно на игрището? - предложи Мат и направи жестове, подсказващи дриблиране и хвърляне. Пейдж се усмихна одобрително и двамата тръгнаха.
Пейдж беше различна - много умно и внивателно момиче. Тя умееше да разбира Мат и това му харесваше. Между тях се създаваше приятелство, незаменимо с нищо друго..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Paige Blake's house Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Paige Blake's house   Paige Blake's house Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Paige Blake's house
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: В града :: Къщи-
Идете на: