Welcome and have fun!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome and have fun!

Внимание! Часовете в гимназията и университета ще започнат от 15 септември. Иначе през лятната и другите ваканции (вкл. събота и неделя) няма да има часове!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коридорите на училището

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeВто Апр 06, 2010 10:16 pm

Закачки в междучасието...Зънн..!!Ах,това звънеца ли беше?!Хайде в час...

Коридорите на училището Lockers
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Ашли Дарвин

Ашли Дарвин


Брой мнения : 60
Join date : 24.05.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeСъб Май 29, 2010 11:15 pm

Вървях замислена по широкия училищен коридор и въобще не забелязвах хората, които се движеха покрай мене. Не бях в лошо настроение, въпреки че по странната ми затвореност човек точно за това би си помислил, просто чувствах, че няма какво на кого да кажа. За един месец престой в града се бях запознала с доста хора, но точно в момента се чувствах самотна...
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeНед Май 30, 2010 7:17 pm

Вървейки видях Аш-новото момиче,което вече е в отбора на мажоретките.Помислих си,че нещо не е наред.Изглеждаше ми тъжна и реших да я заговора.
-Здравей!Аз съм Рокси.Запознахме се миналата седмица на тренировките.Ти си Ашли,нали?Как си?Свикна ли вече в новия град?
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeНед Май 30, 2010 7:22 pm

По-дълги РП-та!
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Ашли Дарвин

Ашли Дарвин


Брой мнения : 60
Join date : 24.05.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeНед Май 30, 2010 7:30 pm

Леко се стреснах от познатия глас който чух, защото не го очаквах. Беше на момиче от отбора, с което вече се бях запознала.
- Здрасти, Рокси! - Отвърнах и ободрена. Рокси беше приятно и дружелюбно момиче и с нея човек винаги можеше да завърже разговор. -
- Добре съм - чудех се дали си личи, че лъжа - Отивам към кабинета по литература, трябва да предам един доклад. Благодаря че ме попита, вече свикнах тук, всички са чудесни.
Замълчах за малко докато мислех какво да я попитам..
Върнете се в началото Go down
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeНед Май 30, 2010 7:51 pm

-Радвам се за теб!Ако имаш нужда от нещо-аз съм насреща Smile Можеш да ми дойдеш на гости някой ден.Къщата ми е в твоята улица,а и живея напълно самостоятелно и няма да е проблем.
След като я поканих,незнаех какво друго да кажа.Тя явно няма много приятели тук и мисля,че бих й помогнала да си намери.Струва ми се,че Аш не е общителна или се притеснявя.Надявам се да се сприятелим.
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Ашли Дарвин

Ашли Дарвин


Брой мнения : 60
Join date : 24.05.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeНед Май 30, 2010 8:30 pm

- Благодаря за предложението, Рокси! - Зарадвах се на поканата. Личеше си че тя е човек, с който си струва да бъдеш приятел. Успя да ме извади напълно от самовглъбеността ми последните дни. Ведрият тон на гласа и ме развесели и ми показа още веднъж колко дружелюбни са хората тук. Само че този път се чувствах наистина щастлива в разговора си с нея, чувствах се приятелски. Бяхме общували малко, но вече усещах Рокси като своя приятелка, почти толкова близка, колкото и старите ми приятели.
Кимнах и и продължих напред. Тя също ми кимна и зави наляво към следващия си час.
Върнете се в началото Go down
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeПон Май 31, 2010 4:16 am

Марк се зарадва на появата на момичето и след прекараният разговор със господинът,двамата се отпарвиха към гимназията,която се намираше съвсем близо до парка.Разстоянието не беше много и затова около десетина минути по-късно вече се намираха пред сградата,която изглеждаше толкова внушителна и великолепта.
-Уау,какъв прекрасен външен вид има-възхити се момчето и погледът му обиколи сградата и всичко около него.Мястото беше повече от чудесно и предразполагаше за всякакви развлечения след уроците.
-Харесва ли ти?-усмихна се ашли щом видя блесналият поглед на момчето,което попиваше всичко наоколо и се опитваше да запомни най-важните детайли.
-Определено ми надмина очакванията и със удоволствие ще се запиша,само че малкосе притеснявам как ще приемам останалите ученици-отвърна Марк и двамата поеха към входа на училището.Той беше съвсем нов,от друга държава и въпреки че говореше английски много добре,изпитваше съмнение,че може би заради националността му няма да го приемат във гимназията и по този начин няма да може да продължи образованието си.
Върнете се в началото Go down
Ашли Дарвин

Ашли Дарвин


Брой мнения : 60
Join date : 24.05.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeПон Май 31, 2010 1:58 pm

- Няма за какво да се притесняваш, всички тук са чудесни. - казах това, спомняйки си за собственото ми пристигане. Наистина всички се запознаваха дружелюбно с мен и ми помагаха да се адаптирам. Разбира се ситуацията на Марк беше по-различна, защото той идваше от Русия, но ня смятах че това би било проблем при адаптирането му. - Учениците в гимназията са много толерантни. Някои са дошли тук от цял свят и са приети с уважение и усмивка. Няма защо да се притесняваш, ще мине добре. Ще се убедиш в това и щом видиш директора - той е наистина мил и добър човек. - Директорът беше нисък и спокоен човек, общуваше спокойно с учениците и всички го приемаха като равен. Надявах се думите ми да са помогнали на Марк да добие някаква представа за хората в нашето училищно общество. Двамата продължихме да си говорим, вървейки вече към директорския кабинет, където той трябваше да се запише.
Върнете се в началото Go down
Марк Василевич

Марк Василевич


Брой мнения : 219
Join date : 09.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeПон Май 31, 2010 9:27 pm

Думите на Ашли му вдъхнаха доста голяма увереност и изпита голяма благодарност към нея,затова че реши да го придуржи до тук и да му помогне.Просто трябваше да бъде спокоен и да не се плаши от нищо,защото едва ли щеше да стане нещо лошо тук.Докато вървяха по коридорите на училището,за негово щастие нямаше хора и това беше добре,защото щеше да му е доста неудобно да го видят и да започнат да го зяпат като някаква безценна стока
След като си повтори мисленно няколко успокоителни думи и така да се каже да се окуражи,Марк вече се чустваше по-добре и спокойно продължи да си приказва със приятелката си.
Оставаше оше малко до кобинетът,така че тинйджърите побързаха да си разменят няколко думи,преди Марк да влезе вътре и да се запише.
-Имаш ли желание да спортуваш?-попита го Ашли,след като видя каква фигура има и ръстът му беше досат подходящ за доста спортове.Обичаш ли баскетбола или пък волейбола?-позаинетерсува се тя.
-Да ти кажа честно,досега не съм се занимавал със много спортове,това не ме влече особенно-призна си Марк и се надяваше,че ашли няма да му се подиграе ако каже кое му любимоот му занимание.Всъщност,обичам да играя табла и шах и във родният ми град спечелих няколко турнира за юноши до 18 години-разказа той и като си припомни какви времена бяха и как достигна до тези свой успехи,беше щастлив,че е постигнал такива успехи,независимо че шахът не беше атрактивен и ефектен спорт.
Настъпи малка пауза и той реши да й зададе един въпрос,защото вече бяха достигнали до кабинета на госопидн директора.
-Тъй като ти вече си минала през тези неща,какви неща ще изисква директорът за да се запиша във гимназията?
Върнете се в началото Go down
Ашли Дарвин

Ашли Дарвин


Брой мнения : 60
Join date : 24.05.2010
Age : 30
Местожителство : Tree Hill

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeПон Май 31, 2010 10:06 pm

- Личните ти документи и свидетелство от предишното ти училище. - не беше минало кой знае колко време от моето записване, така че си спомнях всичко добре. - Успех. Ще те изчакам тук - казах когато вече пристигнахме пред директорския кабинет. (продължение в темата за кабинета)
Върнете се в началото Go down
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeВто Юни 01, 2010 2:04 am

Моля ви се по-дълги РП-та! Знам,че не всеки е писател,ама вкарайте малко описание и поне 5 реда ще изкарате.Даже момчето пише по-дълго от вас.В правилата си го пише.
Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Селена Мейсън
Admin
Селена Мейсън


Брой мнения : 183
Join date : 06.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 8:02 pm

Часът свърши и излязох в коридора.След това Мат излезе заедно с приятелите си.Те отидоха на някъде,а той се спря при мен.
-Какво имаме следващия час?-попита той.
-Мисля,че готварство.Два часа.-отговорих му аз.-Аз мисля да не влизам.Много ме дразни този час.-Хей,искаш ли да дойдеш с мен?-попитах го аз.
Той се съгласи и ми предложи да отидем на плажа.Понеже той беше с кола,излязохме навън и се качихме в колата.Той натисна газта и отпрашихме към плажа.

Върнете се в началото Go down
https://city-of-tree-hill.bulgarianforum.net
Рокси Билсън

Рокси Билсън


Брой мнения : 39
Join date : 30.05.2010

Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitimeПон Юни 21, 2010 7:34 pm

Както винаги в коридора на училището беше много шумно.Минаваха най-различни и непознати,с които се разминавах,опитвайки се да стигна до шкафчето си.
Бях малко отегчена от часовете,но като се замиля - то кой ли не е!?
Изведнъж всички с писъци се затичаха към изхода.В началото не разбрах какво стана???После чух да съобщават за пожар в училищната сграда.Веднага беэ дори и минута колебание последвах тълпата.
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Коридорите на училището Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите на училището   Коридорите на училището Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коридорите на училището
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome and have fun! :: В града :: Гимназия "Трий Хил"-
Идете на: